Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformları arasında bulunan n11.com, online uçak bileti satışına başlayacağını duyurdu. n11 bu yeni hizmetini The Abraaj Group yatırımı ve Biletall.com iş birliği ile gerçekleştirecek. Bilindiği gibi n11, yapılan alışverişlerde kupon kazanabiliyorduk. Bu kuponları uçak bileti alışverişlerinde de kullanarak, indirim kazanabileceğiz.

n11 bu girişimi ile e-ticaret sektörüne yeni bir yön kazandıracak.

Tüketicilerin bir e-ticaret sitesinden uçak bileti alma fikrine nasıl yaklaşacağı ise merak konusu… n11.com’un Satış Genel Müdür Yardımcısı Örpen Koçak yeni girişim ile ilgili şu açıklamada bulundu: “Açıkpazar modelini takip eden platformlarda fiziki ürünler satılırken uçak bileti gibi hizmet sektörünün yapı taşını ve online pazarın en yüksek paydasına sahip olan ürün grupları turizm alanında profesyonelleşmiş web siteleri veya seyahat acenteleri üzerinden satılıyor. Artık n11.com kullanıcıları bilgisayar, cep telefonu, ayakkabı, tencere tava, köpek maması gibi ürünleri alırken, uçak bileti, eğlence bileti, otobüs bileti, otel rezervasyonu, yurtdışı turları gibi paketlerini de n11.com’dan alabilecek.”

Biletall.com’un CEO’su Yaşar Çelik ise, platformun bünyesinde yer alan 200’ün üzerindeki havayolu şirketinin biletlerini, n11.com bünyesinde satışa sunacaklarını açıkladı.

GÖZAT!  Uber'e 1 Milyar Dolarlık Ek Yatırım!

Kullanıcıların ise tek yapması gereken site üzerinden Uçak Bileti sayfasına girerek seyahat edecekleri şehri yazarak arama yapmaları…

Paylaş
Editör. Sosyal Medya Yönetimi.