Zaman artık daha hızlı akıyor. Bilgi sürekli güncelleniyor. Hangi işi yaparsanız yapın daha fazla bilgiye, hızlı öğrenmeye ve unutmamaya oldukça ihtiyacınız var. Bunca karmaşanın içinde zamanınızı daha etkin kullanmanıza ve bilgiyi unutmamanıza yardımcı olarak uygulamalara ihtiyacımız olduğu açık.

evernote3

Akıllı telefonlarda bot alma ve hatırlatma ile ilgili bir çok program mevcut. Ancak bu yazıda size “Evernote” uygulamasından bahsedeceğiz. “Evernote”u IOS yahut Android platformlarından edinebilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama da, satın alınabilecek profesyonel sürümler de mevcut. IOS platformunda “Olmazsa olmazlar” arasında gösterilen bir uygulamadır.

evernote1

Genel olarak, telefonunuz ile hızlı ve kolay not alabileceğiniz, notlarınızı etkin bir şekilde kategorilendirebileceğiniz bir uygulama. Basit kullanımı sayesinde diğer uygulamalardan bir adım önce çıkıyor.

evernote2

Metin, fotoğraf, ses, liste biçimlerinde not almanız mümkün. Tarayıcı ve hatırlatıcı özellikleri de barındıran uygulamayı farklı cihazlara tanımlayabiliyorsunuz. Başlangıçta oluşturacağınız üyeliğiniz ile bilgisayar, telefon, tablet gibi farklı cihazlardan aynı not defterine kayıt yapma imkanı sağlanıyor.

evernote4

Bir defa kullanmaya başladığınızda, basit kullanımı sayesinde vazgeçemeyeceğiniz bir program haline geliyor. Unutmamanız gereken yüzlerce bilgiyi kolayca saklayabilir ve ihtiyacınız olduğunda ulaşabilirsiniz.

GÖZAT!  O Uygulama Artık Ücretsiz!
Paylaş