Sanat ve sanatçıların Pazar yeri olarak sektöre giriş yapan iyisahne.com, 2016 yılında 5 milyon TL değerinde yatırım almıştı. Türkiye’de 600 bin çiftten 300 bini tarafından kullanılan Düğün.com, iyisahne.com’u satın aldığını duyurdu.

İyisahne.com geçtiğimiz günlerde EGİAD Melekleri, GBA, BIC Angels, BİTS Özel Pazar ve İstanbul Startup Angels gibi firmaların yatırımını alan iyisahne.com, 1000’e yakın profile kayıtlı 5 binin üzerinde müzisyenin oluşturduğu en büyük sanatçı toplulukları arasında yer alıyor.

Düğün.com CEO’su Emek Kırbıyık, satın alma hakkında yaptığı açıklamada, iyisahne.com’un kaliteli içeriklerinin yanı sıra, kullanılan teknolojilerin ve ekibin yüksek enerjisinin etkili olduğunu belirtti.

Kırbıyık, yapılan işbirliğinin ardından hizmetlerini pazarlayanlar ile platform kullanıcıları arasında eksiksiz bir buluşma yeri oluşturduğunu söyledi ve iyisahne.com’un kaliteli içeriği ile buluşacakları için duydukları heyecanı paylaştı.

Düğün.com kullanıcılarının düğünlerini kusursuz hale getirecek hizmeti en doğru platformdan alacaklarını söyleyen Kırbıyık, iyisahne.com sanatçılarının da seslerini dha geniş kitlelere duyuracaklarının altını çizdi.

İyisahne.com’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Sinan Zabunoğlu, 3 yıllık emeklerinin ardından Düğün.com bünyesine girerek, gemiyi güvenilir bir limana yanaştırdıklarına inandığını söyledi.

GÖZAT!  Suudi Prens’den, Lyft’e Yatırım

İyisahne.com, Düğün.com’un ikinci satın alması… Şirket daha önce de anne-bebek temalı anneysen.com’u 2016 yılında satın almıştı.

Paylaş
Editör. Sosyal Medya Yönetimi.