Apple ve Nike işbirliği ile ortaya çıkan Nike+ modeli Apple Watch 2. seri akıllı saatlerin 28 Ekim’de satışa sunulması bekleniyor. Nike’ın geliştirdiği özel uygulamayı barındıran saat, 2. seri Apple Watch’ların da bütün özelliklerini taşıyor. Koşu takibi özelliği bulunan saat de, GPS özelliği de bulunuyor. Ayrıca su altında 50 metreye kadar basınca dayanıyor.

Nike+ modeli geçtiğimiz aylarda San Francisco’da tanıtılmıştı. Dört farklı renk seçeneğin bulunduğu modelin, 38 mm ve 42 mm’lik iki boyutu bulunuyor. Çok delikli bir yapıya sahip olan nefes alan spor bandı, kullanıcıya esneklik sağlayacak. Saat ekranı, karanlık ortamda daha net görülebilmesi için daha fazla aydınlatıldı. Nike’ın koşucular için geliştirdiği Nike+ Run Club uygulaması sayesinde, kullanıcılar düzenlenecek koşulardan haberdar olurken, kendilerine özel antremanlar da hazırlayabilecekler.

Tasarım olarak daha sportif hale getirilen Nike+ modeli, watchOS 3 yazılımı kurulmuş olarak piyasada olacak. Akıllı saat de, acil numaraları tek tuşla arayabilme özelliği de bulunuyor. Apple+ 369 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

GÖZAT!  İpad Pro Başarısızlığı!
Paylaş